Brangelina pozwą tabloid za plotki o ich rozstaniu
Angelina Jolie i Brad Pitt chcą pozwać gazetę "News Of The World" za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na temat ich rzekomego rozstania, podziału majątku i dzieci.
Fot. dailymail.co.uk No i wszystko jasne! Brad i Angelina postanowili w końcu zareagować na pogłoski o ich rozstaniu, wydające się tym bardziej wiarygodnymi, że unikali ostatnio blasku fleszy. Kiedy za to w minioną niedzielę pojawili się na finale Super Bowl, wprost nie mogli oderwać od siebie oczu i zachowywali się jak para zakochanych nastolatków - tak, że wyglądało to wręcz na granie "pod publiczkę".
Zobacz też: Brad i Angelina - udają szczęśliwych?
24 stycznia 2010 w "News Of The World" pojawiła się historia, mówiąca, że Brad i Angelina "podjęli ostateczną decyzję o rozstaniu" i podpisali umowę w sprawie podziału majątku, nieruchomości i praw do opieki nad szóstką dzieci.
Prawnik aktorskiej pary, Keith Schilling, określił opublikowane przez tabloid rewelacje jako "nieprawdziwe i natrętne", szczególnie z uwagi na to, że w ciągu zaledwie kilku godzin obiegły media na całym świecie. Jak dodał, gazeta nie zgadzała się na polubowne załatwienie sprawy i przeproszenie Jolie i Pitta.
Wygląda więc na to, że na konto Angeliny i Brada wpłynie kolejne parę milionów dolarów za wygranie procesu. Bo wina "News Of The World" jest bezsporna - nabrali nawet nas.
Źródło: news.bbc.co.uk
- Gwiazdy przerobione na bohaterów "AVATARA"!
- Białoruś: Nasi w opałach
- Brad i Angelina - udają szczęśliwych?
- Brad Pitt i Jennifer Aniston znowu razem?
- Angelina i Brad w końcu się rozstali?
- Angelina Jolie: jestem naturalną blondynką
- Kwaśniewscy stawiają na lans
- Rzuciła się na córkę z kuchennym nożem
- Gwiazdy za 10 lat
- Powstał model idealnej twarzy kobiecej

! Kocham Brangelinę.
Nie zauważyłam, że nie jestem zalogowana
Brangelina-hieny to debile
To obleśne
?