Christina Aguilera zdradza sekret na udane małżeństwo
Piosenkarka od 5 lat jest szczęśliwą żoną Jordana Bratman. Jak wyznała w jednym z wywiadów, pomimo upływu czasu, jej związek jest wciąż szczęśliwy a co więcej, dla obojga małżonków interesujący.
Fot. FaceToFace/ East News
Artystka uważa, że sekretem na szczęśliwe małżeństwo jest częste dawanie drugiej osobie do zrozumienia, że nam na niej zależy. Dlatego też ona sama, wychodząc z domu zostawia swojemu małżonkowi drobne wiadomości, które ten odczytuje po przebudzeniu:
Zostawiam dla niego ślady szminki na łazienkowym lustrze i małe liściki napisane moją pomadką, które przyczepiam na lustrze albo pod prysznicem
Zobacz także: Christina Aguilera na dużym ekranie
Jak widać piosenkarce nie brakuje fantazji i małżeńskiego romantyzmu. Jak tłumaczy, dzięki temu uczucie między dwojgiem ludzi nie wygasa tak szybko:
Małe liściki, małe karteczki, małe „kocham Cię” tu i tam by podtrzymać wszystko wciąż żywym i dobrze się razem bawić
Ponadto Christina wyznała,że wraz ze swoim mężem dają sobie wzajemnie przestrzeń na rozwój osobisty, akceptują fakt, że każde z nich się zmienia i realizuje swoje cele i ambicje.
Jesteśmy małżeństwem od 5 lat i sądzę, że nasz sekret tkwi w tym, że podtrzymujemy wzajemne zainteresowanie sobą. Dajemy sobie czas dla siebie.
Zobacz także: „Lady Gaga zrujnowała moją karierę”
Tylko pozazdrościć Christinie tak udanego związku. Trzymamy kciuki aby nigdy nie zabrakło jej zapału i fantazji w podtrzymywaniu miłosnego żaru.
Źródło: ShowbizSpy
- Matka Madzi błagała Bartłomieja o litość
- Obama popiera małżeństwa homoseksualne
- Oto najszczęśliwszy kraj świata
- Polka skazana za zawarcie papierowego małżeństwa
- Szczęśliwi nie noszą jeansów
- Wałęsa: Będziemy się kochać do śmierci
- Rzeczniczka Praw Dziecka chce ślubów 14-latków
- Wałęsa wyprowadzi się od żony
- Danuta Wałęsa o mężu: Żal mi go
- Madonna królową muzyki

5