Koniec kariery Arjena Robbena?!
Jeszcze w rozgrywanym na przełomie czerwca i lipca mundialu Arjen Robben był kluczową postacią reprezentacji Holandii, która sięgnęła wówczas po wicemistrzostwo Świata. Teraz media obiegła szokująca wiadomość, że napastnik Bayernu Monachium może .... już nigdy nie wrócić na boisko!
fot.: AFP/East News
Holender na kilkanaście dni przed MŚ w RPA nabawił się kontuzji uda, która o mały włos nie wykluczyła go z najważniejszej piłkarskiej imprezy. Robben zdołał zagrać 5 spotkaniach swojej reprezentacji, w których był wyróżniającą się postacią. Po mundialu udał się na zasłużony odpoczynek, z którego powrót dość drastycznie postawił go na ziemię!
Zobacz też: Ale jaja! Nabawił się kontuzji w samolocie...
Pierwszą rzeczą, jaką każdy zawodnik Bayernu Monachium wracający po urlopie musi zrobić są badania lekarskie. I właśnie podczas kontroli medycznej stwierdzono mniej więcej 5-centymetrową dziurę w mięśniu udowym piłkarza. Od razu więc było wiadomo, że piłkarz będzie musiał odpocząć od futbolu. Najpierw była mowa o 2 miesiącach przerwy. Po dokładniejszych badaniach stwierdzono, że Holender zagra najwcześniej w przyszłym roku. Teraz podobno jakakolwiek dalsza kariera Robbena stanęła pod znakiem zapytania!
To nie był zwykły szok. To był szok gigantyczny! - powiedział w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" lekarz Bayernu Monachium Hansa-Wilhelma Muellera-Wohlfahrta.
Zobacz też: Ramadan go wykończył. Schudł pięć kilo i złapał kontuzję!
Na dziś wiadomo tylko tyle, że piłkarz nie powinien wykonywać żadnych cięższych czynności, łącznie z ... noszeniem na rękach własnej córeczki! Tajemniczość i brak konkretnych informacji dotyczących urazu Holendra sprawiają, że rozwiązanie tej sytuacji poznamy nie prędko.
- Każdy może zostać agentem Tomkiem!
- W Polsce wrogowie Pana Boga się bogacą
- Prezenterzy telewizyjni zjedli ludzkie mięso
- Przerażający raport o molestowaniu dzieci przez księży
- Polak w Holandii trawki nie zapali
- Wyhodowali wirusa, który może nas zniszczyć
- Holandia: Polityk chce odebrać zasiłki demonstrantom
- Niezależna.pl: Lekarze ją zabili, bo miała demencję
- Polacy znów ruszyli za chlebem
- Zamiast toalety w pociągu... plastikowa torebka

! Robben