1. Przeskocz do zawartości

UWAGA: Używasz przestarzałej przeglądarki.

Nowoczesne przeglądarki są wygodniejsze, szybsze i bezpieczniejsze dla twojego komputera.

Zaktualizuj swoją przeglądarkę »

Nowoczesne przeglądarki

Witalij zmierzy się z jakąś łajzą

Kto tak powiedział o Albercie Sosnowskim?

James Toney, były zawodowy mistrz świata w boksie w kategorii IBF, komentując zbliżającą się walkę użył nieco mocniejszych sformułowań by wyrazić swoje zdziwienie.

Siostry Kliczko to banda dziwek. Witalij zmierzy się z jakąś łajzą, o której nigdy nie słyszałem.

Zdziwiony jest również rosyjski bokser Aleksander Powietkin, który oprócz Davida Hayea był typowany do walki z Kliczką.

Fot. PHL/East News Albert Sosnowski, Kliczko, walka, tytuł, WBC Fot. SE/East News

Przypuszczam, że Witalij wie co robi, choć ja tego do końca nie rozumiem. W walce z Sosnowskim nie ma nic do wygrania, ale może wszystko stracić. Czas Witalija powoli mija, a ryzyko w pojedynku z Polakiem istnieje. Musi być inny powód dlaczego on teraz nie walczy z Hayem. Może to będzie ostatnia walka Vitalija. - komentuje sprawę Powietkin.

Zobacz też: Adamek już w kalifornijskim Ontario

Dyrektor sportowy grupy Sauerland Event, Hagen Döring.

Kliczko przeciwko Sosnowskiemu? To może tylko pieniądze kosztować. Walki Kliczko - Wałujew albo Kliczko - Haye wypełniają stadion Schalke do ostatniego miejsca i można wykalkulować rozsądną cenę biletów. Sosnowski jako pięściarz wagi ciężkiej nie jest tak atrakcyjny, ale zawsze dobry na niespodziankę. Dlaczego Vitali go zaakceptował albo wybrał, ja naprawdę nie wiem. - powiedział Döring.

Swoje obawy wyraził również Paweł Skrzecz (srebrny medalista olimpijski z Moskwy 1980 r. w wadze półciężkiej).

Mistrz świata w kategorii ciężkiej w federacji WBC - brzmi dumnie, ale czy go na to stać - pyta retorycznie.

Z całego serca życzę Albertowi wygranej, ale patrząc realnie, to jedyną korzyścią dla Polaka będzie pokazanie się szerszej publiczności. O wygranej nie ma nawet co myśleć - dodaje po chwili.

Zobacz też: Gorąca konferencja prasowa przed walką Arreola - Adamek

W ciężkim szoku jest również Jerzy Kulej.

Milion dolarów kusi, ale nie odkupi za to straconego zdrowia. Ludzie, przecież to waga ciężka. Wiem, co mówię, czterysta razy wchodziłem do ringu - powiedział Jerzy Kulej.

Źródło: www.bokser.org, sport.pl

KIKA

  • Podziel się:
  • Blip
  • Wykop
/dynamic/commentsForm/witalij-zmierzy-sie-z-jakas-lajza Dodaj komentarz
  1. ~DANIEL  –  2010/03/12, 09:18

    POROZMAWIAMY PO WALCE<mruga>

  2. ~Gość  –  2010/03/11, 06:51

    i ostatni

  3. ~Gość  –  2010/03/10, 15:48

    Pierwszy!!First!!

Nasze produkty: